Konkurs śpiewania Kolęd i Pastorałek

W dniu 02.02.2024 r. z inicjatywy p. Anety Jałowskiej oraz p. Karoliny Ponety odbył się w naszej szkole Konkurs Śpiewania Kolęd i Pastorałek pt.: „Śpiewajmy i grajmy Mu”, który zgromadził talenty muzyczne spośród uczniów różnych klas.
Celem konkursu było nie tylko rozwijanie umiejętności wokalnych, ale również pielęgnowanie tradycji świątecznych oraz budowanie atmosfery wspólnoty szkolnej.
Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne wykonując wybrane kolędy i pastorałki. Każdy występ był wyjątkowy i pełen zaangażowania, co sprawiło, że atmosfera była niezwykle magiczna i pełna świątecznego ducha.
Po wszystkich występach jury wyłoniło laureatów którzy wyróżnili się szczególnym talentem i interpretacją. I tak
 
I miejsce duet Oktawia Senderowska i Tomasz Morawski
II miejsce duet Julia Budniak i Weronika Woźniak
III miejsce Mateusz Nema
III miejsce Barbara Witkowska
 
Nasi zwycięzcy zostali nagrodzeni dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi, a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe podziękowania za udział w konkursie. Niezależnie od wyników, każdy uczestnik miał okazję zaprezentować swój talent.
Konkurs Śpiewania Kolęd i Pastorałek był nie tylko wydarzeniem artystycznym, ale również okazją do integracji społeczności szkolnej Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Radomiu oraz propagowania wartości świąt Bożego Narodzenia. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli, konkurs ten stał się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji oraz uczestnictwa w tym wydarzeniu i już teraz zapraszamy do kolejnej edycji konkursu „Śpiewajmy i grajmy mu”.