Wycieczka do Parku Miniatur „Wonderfull World” Sabat Krajno

W dniu 07.06.2019 wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii wybrali się pod opieką wychowawcy do Parku Miniatur, który znajduje się w Krajnie.

Wyjazd ten był w dużej mierze wyjazdem nagrodowym. Wychowankowie jadący na wycieczkę byli to zwycięzcy w konkursie „Mój zawód super bohater” organizowanym przez p. Karolinę Kaluga, Amandę Jasińską oraz Karolinę Poneta,  jak również zwycięzcy w konkursie czystości organizowanym przez p. Renatę Rutkowską oraz wychowankowie czynnie biorący udział w wolontariacie.

Wycieczka ta do ostatniej chwili była niespodzianką, wychowankowie w dniu wyjazdu dowiedzieli się o destynacji wycieczki. Szczęście oraz zaskoczenie było przeogromne.

 

Wychowankowie w zaledwie kilka godzin mieli możliwość zwiedzić niemalże cały świat, odwiedzić najsłynniejsze budowle świata oraz niezwykłe miejsca stworzone przez naturę. Prawie wszystkie miniatury zostały odwzorowane w skali 1:25. Wychowankowie podziwiali przede wszystkim: Bazylikę Świętego Piotra, World Trade Center, wodospad Niagara piramidę Cheopsa,  Biały Dom, Katedrę Notre Dame czy Wieżę Eiffla.

 

Kolejnym przystankiem tego dnia było Centrum Rzeźby Polskiej znajdujące się w Orońsku. Jest to park krajobrazowy  z malowniczymi stawami i starymi drzewami, który zarazem jest galerią rzeźby znajdującej się na świeżym powietrzu. Wychowankowie chętnie podziwiali piękno galerii sztuk.

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII smiley