Painball w Zatopolicach

W dniu 11.05.2021r. nasi wychowankowie: Wiktoria B., Igor D., Dominik L., Krystian S., Jakub K., Wojciech F., Weronika S., Olaf K., Szymon D., Dominik M., Szymon K., Wiktor J. i Edyta W. wraz z opiekunami Paniami: Iloną Cieślik, Anną Wojtyniak, Karoliną Poneta i Renatą Rutkowską udali się na paintball w Zatopolicach. 

Cele wyjazdu była  integracja wychowanków wszystkich grup, umiejętności korzystania z zasobów przyrody, upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej, podnoszenie sprawności fizycznej, poznawanie zasad bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach.

Na miejscu właściciel pan Marek Gospodarczyk przedstawił  wychowankom regulamin i zasady bezpiecznej gry w paintball. Podopieczni zostali wyposażeni w kombinezony, następnie dobierali się w pary i pod opieką pana Marka, przy użyciu markerów strzelali do celu. Jak się okazało gra paintballowa dostarczyła ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń naszym wychowankom.

Następnie nastolatkowie wzięli udział w konkursach zręcznościowych – nagrodami były słodkie upominki. Nasz wyjazd zakończył się wspólnym biesiadowaniem przy grillu. Wycieczka była bardzo udana, ponieważ zarówno dopisała nam piękna pogoda jak i wychowankowie zachowywali się wspaniale. Wszyscy stosowali się do obowiązujących zasad i dbali o swoje i innych uczestników bezpieczeństwo.